Hakkımızda Resim
Mekanik tesisat, inşaatın en önemli yapı taşlarından biridir. Proje aşamasından uygulamanın son noktasına kadar önem arz eder. Bunun için uzman kadro, doğru proje, doğru ürünler, çevre bilinci ve zaman tecrübeli kadrolarca ele alınmalıdır.

Uygulamalarda proje hataları, yanlış ürün seçimi, yetkin olmayan mühendis ve montaj ekibi, ürün sevkiyat ve idaredeki eksiklikler proje sahibini ve mekanik tesisat firmasını zor durumda bırakarak telafisi zor gecikmelere yol açar.

Uygulama aşaması 
İş program analizi şantiye kurulumu uygulama projelerinin hazırlanması uygulama metrajlarının hazırlanması malzeme ve araç temini teknik ekibin oluşturulması uygulama bitimi sistem test ve ayarlarının yapılması devreye alma ve işletme talimatlarının hazırlanması sistemin çalışır durumda kullanıcıya teslim edilmesi

Proje aşaması 
cihaz ve ekipman seçimi uygulama proje çizimi Keşif özeti hazırlanması yaklaşık maliyetin hazırlanması teknik şartname hazırlanması sistem seçimi Isıl güç, hava, su miktarlarının hesaplanması sistem dizaynı sonuç olarak, enerji tasarrufuna önem veren, çevreye duyarlı kalite ve güven esaslı tesisat uygulamalarını yapmak ana hedefimizdir.